O nás

Internetová stránka saunasvojpomocne.sk je prevádzkovaná spoločnosťou Poplar s.r.o.

Naša rodinná firma bola založená v roku 2013 s cieľom priniesť pôžitok zo saunovania do bežných slovenských rodín.

Podnetom pre vznik našej firmy bol nedostatok kvalitných produktov potrebných pre stavbu sauny za rozumnú cenu. Slovenský trh so saunami je v súčasnosti orientovaný len na stavbu sáun na kľúč, čo je pre bežného spotrebiteľa cenovo nedostupné.

Kľúčovým faktorom pre splnenie našej vízie bolo nadviazanie priamej spolupráce s poprednými Európskymi výrobcami saunových produktov a doplnkov. Ďalším dôležitým krokom bolo spracovanie informačnej časti našej internetovej stránky, ktorej cieľom je poskytnúť všetky potrebné informácie záujemcom o svojpomocnú stavbu sauny. Ako dôkaz toho, že stavba sauny nie je žiadna „veda“ sme postavili našu reprezentačnú saunu v Trenčianskych Miticiach a celý proces výstavby sme krok za krokom popísali v Blogu na našej stránke.

Našou víziou je ponúknuť spotrebiteľom kompletné portfólio produktov pre stavbu sauny, ktoré nie sú momentálne dostupné na Slovenskom trhu. Tiež si kladieme za ciel poskytnúť Vám možnosť voľby pri výbere vhodného produktu a preto ponúkame výrobky značiek, ktoré doposiaľ vôbec neboli na Slovensku dostupné.

Naša obchodná stratégia zameraná na spokojnosť zákazníka bez cien, ktoré robia zo saunových produktov exkluzívny tovar pre bohatých bola hlavnou devízou, ktorá nám pomohla presvedčiť výrobcov tých najrenomovanejších značiek, že vstup na slovenský trh má perspektívu. A práve vďaka tejto obchodnej stratégii Vám vieme ponúknuť výnimočnú kvalitu za férovú cenu.

Stratégia orientácie podnikania na zákazníka pre nás znamená dodržiavanie troch základných pravidiel a to:

Férový prístup – naša férovosť nesúvisí len s dodržaním zákonom stanovených kritérií pre ochranu spotrebiteľa. Ale aj v tom, že sme sa rozhodli vystúpiť zo zástupu dovozcov saunových produktov, ktorí zaťažujú produkty neprimeranými maržami. My berieme každého zákazníka ako seriózneho partnera, ktorému ponúkame tie najkvalitnejšie výrobky za čo najlepšiu cenu.

Prednákupný servis – pre nás neznamená len spracovanie Vašej objednávky a zaslanie faktúry. Pred kúpou produktu sa na nás môžete obrátiť prostredníctvom telefónu, kontaktného formulára, e-mailom, alebo prostredníctvom Skype kontaktu, ktorý nájdete na našej stránke. Vždy Vám radi a ochotne poradíme pri plánovaní stavby sauny či rozhodovaní o vhodnosti toho či oného produktu.

Ponákupná starostlivosť - kúpou produktu a dovezením sa naša starostlivosť o zákazníka nekončí. Radi Vám poradíme s problémami pri montáži a s uvádzaním u nás zakúpených výrobkov do prevádzky. V našej ponuke nájdete široké spektrum náhradných dielov a doplnkov, ktoré stále dopĺňame a aktualizujeme podľa požiadaviek Vás zákazníkov.
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.      Porovnanie cien na Pricemania.sk