Dôvody prečo si postaviť rodinnú saunu

1. intimita saunovania – na rozdiel od verejných sáun poskytuje rodinná sauna možnosť súkromia a intimity čo napomáha väčšiemu uvoľneniu a pôžitku zo saunového kúpeľa či už členov rodiny, alebo pre priateľov a známych, ktorý sa zastavia na návštevu

2. dostupnosť – rodinná sauna ponúka možnosť saunovať sa vtedy, keď majú členovia rodiny potrebu podľa záťaže či už telesnej, alebo psychickej alebo ako cielená prevencia niektorých chorôb. Domácu saunu určite ocenia všetci členovia rodiny ako príklad môže poslúžiť relaxácia v saune študentmi počas skúškového obdobia.

3. zmysluplné využitie priestoru a času – rodinnú saunu možno vybudovať prakticky všade. Napríklad vo Fínsku sa umiestňujú sauny ako súčasť suterénu bytových domov, alebo ako samostatne stojaca stavba v záhradách pri rodinných domoch a chatách. Tak ako využitie prázdnych priestorov na stavbu sauny je rozumnejšie využiť voľný čas na relax v saune, ako sledovaním televízie.

4. úspora finančných prostriedkov – finančná náročnosť prevádzkovania rodinnej sauny je výrazne nižšia ako pravidelné navštevovanie verejnej sauny všetkými členmi rodiny. Platí zásada, že čím viac členov rodiny sa saunuje tým viac sa ušetrí na „vstupnom“.

                                                                                                      
NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.      Porovnanie cien na Pricemania.sk